tel. 61 843 62 37    tel. kom. 781 999 551
bezpośredni
producent
Menu
nagrobki pomniki poznań nagrobki poznań
Wirtualny
spacer

Nagrobki Poznań

Szanowni Państwo! nagrobki wzory poznań

Państwa wspomnienia są najbardziej istotną wartością naszej pracy. Zapewniamy zrozumienie, delikatność i otwartość na każde indywidualne zamówienie. Nasze nagrobki tworzymy z najwyższej klasy granitu, dzięki czemu każdy nagrobek jest odporny na wymagające warunki atmosferyczne. Nagrobki naszej produkcji prezentuje nasza filia w mieście Poznań.

Dokładamy wszelkich starań, aby nagrobek był przygotowany zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Posiadamy odpowiednio wyposażoną pracownię i zaawansowany park maszynowy, dzięki czemu, możemy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Obszarem dystrybucji naszych nagrobków jest nie tylko Poznań, ale i cała Wielkopolska. Nie trzeba przejeżdżać do naszego salonu, by wybrać najbardziej odpowiedni nagrobek. Wystarczy, że zapoznać się z nasza galerią, w której prezentujemy najchętniej wybierane wzory nagrobków granitowych.

Istniejąc w branży od 1947 roku, zyskaliśmy opinię sprawdzonego producenta nagrobków i pomników z granitu. Granit to materiał, który jest dla nas częścią wspomnień, emocji i pamięci. Potrafimy wydobyć z niego wrażliwość, nowoczesny styl oraz szacunek dla bliskich, by zbudować najlepszej jakości nagrobek.

Wzory nagrobków – oferta poznańskiego zakładu kamieniarskiego

nagrobki wzory poznań

Wykonujemy zarówno proste nagrobki granitowe bez zdobień, jak również pracujemy nad elementami sztukatorskimi, takimi jak rzeźby oraz inskrypcje. Pomożemy dobrać odcień kamienia w taki sposób, by harmonizował z formą nagrobka i tworzył estetyczną całość. Na Państwa życzenie podejmiemy się również prac konserwatorskich. Zainteresowanych zapraszamy także do naszej pracowni kamieniarskiej „nagrobki Poznań” (ulica Dąbrowskiego 139, Poznań) – z pewnością uda nam się wspólnie dokonać satysfakcjonującego wyboru nagrobka.

Poniżej przedstawiamy prezentacje obrotowe wybranych nagrobków. Kliknij na wybrany pomnik, aby odtworzyć.


Poniżej przedstawiamy prezentacje obrotowe wybranych nagrobków. Kliknij na wybrany pomnik, aby odtworzyć.

Większy wybór znajdą Państwo w naszych salonach. Cennik nagrobków przedstawiamy podczas wizyty lub kontaktu z nami.

UWAGA!

Wszystkie wzory w galerii są dziełem naszej firmy, ale witryna ta zostala stworzona przekrojowo i nie oddaje w całości oferty.
Po dużo większy wybór zapraszamy do salonu lub stronę

www.wicherek.firmy.zumi.pl

do góry