tel. 61 843 62 37    tel. kom. 781 999 551
bezpośredni
producent
Menu
Producent nagrobków Producent nagrobków
Wirtualny
spacer

Nagrobki Poznań - Oferta

Nagrobki Wicherek jest firmą rodzinną, dzięki czemu możemy w pełni otworzyć się na Państwa doświadczenia, przekazując kolejnym pokoleniom najlepsze praktyki kamieniarskie. Zrozumienie jest dla nas najbardziej istotne, dlatego naszym najcenniejszym produktem jest czas, który Państwu poświęcimy realizując najbardziej indywidualne nagrobki granitowe. Nagrobki przygotowujemy z najbardziej trwałych materiałów granitowych, które posiadają wysoką odporność na czynniki mechaniczne i atmosferyczne. Potrafimy stworzyć z każdego kawałka granitu sztukę odpowiednio dopasowaną do Państwa oczekiwań. Z wyselekcjonowanych kawałków kamienia tworzymy produkty niepowtarzalne, które z godnością przechowają pamięć o Państwa najbliższych.

Dzięki stale rozwijanemu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu, możemy uczestniczyć na każdym etapie produkcji nagrobka. Zajmujemy się cięciem, obróbką, produkcją, sprzedażą i montażem. Przygotowujemy indywidualne wzory napisów. Wykonujemy również zamówienia na pomniki lub całe kwatery nagrobków.

Niepowtarzalne nagrobki z Poznania

Początek naszego doświadczenia zaczął się w Poznaniu. Nasze nagrobki Poznań przyjął z ogromnym uznaniem, dzięki czemu przez następne lata otrzymaliśmy zamówienia nie tylko w całej Polsce, ale i za granicą.